Zpráva z Útěchova

Neděle 15. 6. 2014

V sobotu proběhlo na Útěchově vzpomínkové setkání na našeho kamaráda, trenéra, Tošu Dvořáka. fotografie Nejprve jsme se podívali na staveniště, jak nám roste naše klubovna. Pak jsme se vydali do lesa na obhlídku našich tratí. Lesníci opět v lese těží, bohužel i stromy, na kterých jsme měli naše barevné značky... Nu což, na podzim se opět vydáme s barvami a štětci na známé stezky a naše běžecké tratě znovu barevně označíme.

fotografie Odpoledne proběhlo posezení v útěchovské restauraci, kterého se zúčastnilo na dvacet bývalých a současných členů našeho oddílu. Přítomna byla i Tošova dcera a vnučka. Zavzpomínali jsme na něj, podívali jsme se na stará fota ze soustředění, závodů a tréninků, na kterých Toša s námi byl. Bylo to moc příjemné setkání, které se možná stane tradicí. :-)

Olda a spol. zpět