Nové, moderní, dynamické... a kulatější razítko

Úterý 19. 1. 2021

V dobách, kdy celá zeměkoukoule, a možná i celý vesmír, je zasažen tou prťavou kuličkou s tykadýlky, kdy vlády států všech se předhánějí v restriktivních nesmyslech, se členové našeho oddílu rozhodli, udělat si radost tím, že si sami vymyslí svoje nové razítko - moderní, dynamické, starťácké-běžeckolyžařské, větší, krásnější a kulatější.

I přes toto poměrně složitě znějící zadání, jsme se za pomoci naší členky bývalé, aneb Eliščiny maminky, dobrali až k vyvrchlení. Chápej to tak, že nové, moderní, dynamické, starťácké-běžeckolyžařské, větší, krásnější a kulatější razítko spatřilo světlo světa a vy nyní můžete žasnout, kochat se a obdivovat práci všech jeho tvůrců.

fotografie fotografie

Na početné žádosti a prosby návštěvníků našich stránek webových, připojujeme i razítko naše původní, kteréžto již ledasco orazítkovalo, zažilo a pamatuje, že mnoha prsty za těch 50 let svíráno bylo, mnoho dokumentů, diplomů a zpráv jím stvrzeno bylo a vytouženého důchodu a umístění do klubovní skříně cti se tak po zásluze dočkalo. Vzpomínejme na něj s úctou, láskou, hrdostí a věčně vlhkou poduškou. Skol!