Pozvánka na Mikuláše oddílového běžecko-lyžařského

Neděle 14. 11. 2021

Pakliže nám pánové nahoře dovolí, tak v sobotu 4. prosince přijde do naší útěchovské Mikuláš klubovny Mikuláš a nějak tuším, až se skoro bojím, že i čert. Ale i Anděl (doufám), abych se ani já báti nemusel.

Členové a přátelé oddílu našeho jsou tímto srdečně zváni. Jak to tak vypadá, tak letos zřejmě tělocvična zůstane z hygienicko-bezpečnostně covídkových opatření zavřena, a tak děcka si venku hráti a těšiti se budou moci, dospěláci v klubovně čekati budou na ty tři, co snad zase za námi přijdou. Zahájení, tedy sraz nás všech, je v 15 hodin. No a až se setmí, děcka se venku vyřádí, neřku-li zklidní, tak pak, možná, asi, snad, pravděpodobně, TO přijde :-).