Zpráva z útěchovského předsilvestra 2016

Letošní zhodnocení uplynulého kalendářního roku bylo pojato velmi odborně a zkušeně, nestydím se použít cizího slova - fundovaně. fotografie Zásluhu na tomto tvrzení měli především všichni účástníci setkání, kteří onen pátek 30/12/16 do klubovny naší zavítali a kteří ve stopách lyžařských mnoho stovek kilometrů naběhali. A tak, jak je tomu již po mnoho desetiletí dobrým zvykem, setkání bylo velmi veselé, moudré a poučné. Opět se vzpomnělo našich kamarádů, členů, sportovců, kteří toto setkání již fotografie z lyžařského nebe pozorovali, aktuální sportovní i politické výsledky se probrali a hlavně té srandy se užilo. Z přiložených fotografií, z tváří účastníků je všem jasné, že jsme se všichni dobře bavili, a jako vždy jsme si jen to dobré, lepší a nejlepší do roku nového popřáli... a pak společně, speciálně vypraveným busem, ku domovům svým, jsme se rozjeli.

Olda zpět