Lyžování, běžkování, závodění ...

Vítejte na stránkách oddílu běžeckého lyžování TJ Start. Najdete tady něco o činnosti a historii našeho oddílu, pořádání závodů, výsledky a spoustu dalšího.
Pro nové členy máme dveře stále otevřené. Pokud máte zájem o běhání nebo lyžování, rádi Vás přivítáme v našich řadách.

Lyžařské aktuality

! Novoroční kondiční běh kolem Lesné !

Jako každý rok i letos pro Vás připravujeme Novoroční kondiční běh kolem Lesné, tentokrát už 46. ročník. Podle hesla Jak na Nový Rok, tak po celý rok začít první den roku sportovní aktivitou a tělesnou kondici udržovat pravidelným sportováním.
Sraz 1. 1. 2022 v 10:45 na Lesné u patrových garáží, Loosova 1c (prodejna Auto Kelly). Více v kolonce závody.
Pondělí 30. 12. 2024 | Vložil(a): Milan

Útěchovský předsilvestr

Silvestr Jak se stalo již mnoholetou tradicí, na Útěchově slavíváme Silvestr krapet dříve, než kdekoliv jinde na Zemi a vesmíru. Letos se bude slavit již v pátek, 29. prosince od 15 hod. Vítáni jsou všichni, kdo nás znají, dobrou a veselou náladu mají a kdo si poněkolikáté ty stejné a možná i nové, historky nejen o oddíle našem, vyslechnout chtějí.
I tentokrát, dobré jídlo, pití a náladu si s sebou nutno vzíti.
Čtvrtek 14. 12. 2023 | Vložil(a): Olda

Pozvánka na Útěchovského Mikuláše a taky vlastně Anděla a možná i Čerta

Mikuláš Zveme tímto všechny kamarády, příznivce, děti, členy aktuální i bývalé a trenéry naše na mikulášské posezení v klubovně naší útulné. Možná letos ti tři přijdou a kdyby ne, tak nás určitě přijde mnoho. Akce se uskuteční v sobotu, 2. prosince od 15 hod.
Dobré jídlo, pití a náladu s sebou – totok jest povinné.
Středa 22. 11. 2023 | Vložil(a): Olda

Zhodnocení 54. ročníku běhu Útěchovskými lesy

fotografie Uprostřed dnů deštivých, uprostřed lesů útěchovských, za sluníčka uprostřed mraků a zprvu i mlhy vykukujícího, uskutečnil se závod náš tradiční, všemi (a to nejen pořadateli) oblíbený, a to letos již po padesáté čtvrté. více
Úterý 7. 11. 2023 | Vložil(a): Olda

Výsledky z 54. ročníku běhu Útěchovskými lesy

A už tu máme výsledky z 54. ročníku běhu Útěchovskými lesy - memoriálu Poldy Umláška ze 4. listopadu 2023.
Děkujeme Vám za účast.
Čtvrtek 4. 11. 2021 | Vložil(a): Milan

Příprava 54. ročníku našeho závodu

fotografie Léto, dle kalendáře, již skončilo, dle počasí však nikoliv, což umožnilo několika členům našeho oddílu vydat se do útěchovských lesů čistit, upravovat, značit, vysekávat aneb připravovat závodní tratě. Podařilo se nám namalovat 67 nebo 84 nových značek všech možných barev. Například červenou, modrou, zelenou, žlutou, oranžovou, růžovou, bílou... Ze stezek, pěšin a cest lesních se větve, stromy a ostružiní odklidilo, v klubovně se podklady pro rozhodčí připravily, ceny pro vítěze do tašek nachystaly, stopky jsme zkontrolovali, natáhli... více